Testimonials

Weworkoffice

“W imieniu firmy We Work Office Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuję iż firma Datacenter Solutions Sp. z o.o. regularnie świadczy nam usługi w zakresie obsługi i doradztwa informatycznego.
Z przyjemnością stwierdzam, że jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z jakości świadczonych usług jak i zrozumienia naszych potrzeb. (…)”

Quman

“Datacenter Solutions Sp. z o.o. Sp.k. wyróżnia się indywidualnym podejściem do potrzeb klienta oraz bardzo dobrą znajomością sektora IT. Z firmą współpracujemy od września 2020 roku do chwili obecnej. Datacenter Solutions Sp. zo.o. Sp.k. realizuje dla nas zlecenia związane z infrastrukturą IT – dostawa sprzętu komputerowego, serwerowego oraz sieciowego, z uwzględnieniem bieżącej obsługi serwisowej oraz backupu danych.
Bardzo cenimy sobie zaangażowanie oraz dyspozycyjność, które cechują zespół Datacenter Solutions. (…)”

Platforma Marketingowa

“Z firmą Datacenter Solutions Sp. z 0.0. Sp. k. współpracujemy od 2020 roku. Datacenter Solutions Sp. z 0.0. Sp. k. jest zarówno rzetelnym dostawcą sprzętu komputerowego jak i sprawnym, w pełni fachowym wykonawcą usług serwisowych.
Przebieg naszej dotychczasowej współpracy oceniamy wzorowo. Firmę cechuje wysoki profesjonalizm działania, doświadczenie w branży oraz solidność w wykonywaniu zleconych prac. (…)”

Nord Anglia Education

“Nord Anglia Education niniejszym poświadcza, iż firma Datacenter Solutions, jako kluczowy partner w zakresie technologii infrastrukturalnych i chmurowych Microsoft, świadczy dla nas profesjonalne usługi wdrożeniowe, utrzymaniowe, oraz związane z dostawami sprzętu informatycznego.
Zakres czołowych usług i wdrożeń realizowanych przez Datacenter Solutions na potrzeby Nord Anglia Education obejmuje: (…)”

Lot AMS

“Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Datacenter Solutions jako rzetelnego i profesjonalnego partnera biznesowego w zakresie usług informatycznych oraz dostaw sprzętu.
Nasza współpraca trwa kilka lat. Jako wymagający klient możemy zapewnić, że usługi wykonywane są na wysokim poziomie. Firma jest otwarta na nasze oczekiwania i potrzeby. Pracownicy firmy są zawsze mili, kompetentni i gotowi do pomocy.”

Lechpol

“Firma Datacenter Solutions opiekuje się strukturą informatyczną naszej spółki od
kilku lat. W trakcie dotychczasowej współpracy mogliśmy się niejednokrotnie przekonać o solidarności, niezawodności i zaangażowaniu naszego partnera. Cenimy sobie również jego wiedze i doświadczenie w zakresie wprowadzania nowych technologii dostosowanych do naszych potrzeb. Z prawdziwym przekonaniem polecamy usługi informatyczne świadczone przez firmę.”

IT BCG

“Firma Datacenter Solutions Sp. z 0.0. Sp.k. to solidny partner, dbający o potrzeby swoich klientów. Nasza współpraca zawsze przebiega bezproblemowo a oferowany sprzęt jest bardzo dobrej jakości. Co ważne, nie mieliśmy nigdy problemów z kontaktem z firmą Datacenter Solutions Sp. z 0.0. Sp.k. Nasze wszelkie wątpliwości były szybko rozwiązywane drogą telefoniczną lub mailową. (…)”

Gannet

“Oświadczam, że firma Datacenter Solutions regularnie realizuje dostawy sprzętu informatycznego na rzecz naszej firmy. O wyborze firmy na dostawcę zdecydowały atrakcyjne warunki. Możemy pochwalić się dostarczeniem przez w/w firmę w ostatnim czasie macierzy Dell PowerStore.
Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą i polecamy ją jako solidnego partnera w dostawach sprzętu.”

EST

“Naszą wieloletnią współpracę z Datacenter Solutions oceniam bardzo pozytywnie. Ogromna wiedza i umiejętności praktyczne robią duże wrażenie. Dobry i co najważniejsze skuteczny kontakt z firmą oraz błyskawiczne reakcje w trudnych sytuacjach są warte jak najbardziej szerokiego rozpropagowania.”

Camco

“Niniejszym potwierdzamy, że firma Datacenter Solutions dla P.1.W. Camco sp. z 0.0. :

  • wykonała sprzedaż, konfiguracje, wdrożenie urządzeń i serwera
  • zmigrowała profile użytkowników
  • wdrożyła Office 365
  • dostarcza opiekę informatyczną

Powierzone projekty wykonują należytą starannością, terminowo, z zachowaniem najwyższej jakości i profesjonalizmu. (…)”

Biuro Planowania Rozwoju Warszawy

“Polecamy firmę Datacenter Solutions Sp. z o.o. Sp. k. jako partnera rzetelnego
i godnego zaufania. Udzielone nam niezbędne informacje i porady związane z wdrożeniem Office 365 były kompetentne i przydatne dla firmy. Nigdy nie mieliśmy problemów z kontaktem z firmą Datacenter Solutions Sp. z o.o. Sp. k. (…)”

BPRW Advisors

“Datacenter Solutions Sp. z o.o. Sp.k. zrealizowała dla firm z naszej Grupy Kapitałowej duże zamówienie na sprzęt IT, jest firmą godną zaufania w zakresie sprzedaży sprzętu komputerowego. Posiada w tej dziedzinie dużą wiedzę oraz doświadczenie. Profesjonalna obsługa oraz świetny kontakt pozwolił na szybkie i bezproblemowe sfinalizowanie transakcji. (…)”

AV-BCG

“Niniejszym mam przyjemność zarekomendować firmę Datacenter Solutions Sp. z 0.0. Sp.k. jako profesjonalnego dostawcę produktów Microsoft, w szczególności rozwiązań „chmurowych” w obszarze Office 365.
Całość usług została wykonana w sposób należyty, zgodnie z naszymi oczekiwaniami i harmonogramem. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Datacenter Solutions Sp. z o.o. Sp.k. jako rzetelnego i kompetentnego partnera. (…)”